אוהל-לחינה-ורוד-עתיק-וזהב אוהל-לחינה-מרוקאי
אוהל-לחינה-כחול-1

אוהל לחינה – אוהל מרוקאי הגיעה קולקצייה חדשה של אוהלים

אוהל לחינה אוריינטלי, בצבעים ורוד עתיק, בורדו זהב, לבן וזהב, פסים, כחול וזהב ועוד…

אוהל לחינה זהו המקום האידיאלי שבו בעצם מתנהל טקס חינה מרוקאי על פי המסורת עתיקת יומין הידועה בקרב יוצאי צפון אפריקה. נהוג לקשט את האוהל בכלים אותנטיים המעוטרים בזהב ובכלי כסף ונחושת כגון: סיניות – מגש נחושת גדול, ברד – קומקום מרוקאי, כוסות מרוקאיות, פמוטים גדולים להדלקת הנרות בטקס חינה, שטיחים כדים מנחושת וכלים מרוקאיים אותנטיים נוספים המעשירים את אוהל החינה. כאשר מגיע שלב עריכת טקס חינה מלווים החתן והכלה אל תוך האוהל עם ההורים אחים וכל האורחים בתלבושות אותנטיות במגוון רחב של סוגים ובשלל צבעים, לחתן ולכלה יש כיסאת מיוחדים במרכז האוהל מצד ימין לכלה יושבים הוריי הכלה ובני המשפחה וכך גם מצד שמאל לחתן.

האוהלים של ארמון החינה בנויים בצורה מיוחדת שיכולים להכיל 20 מקומות ישיבה.

ישנם מספר רב של אוהל לחינה מרוקאי בצבעים ארגמן וזהב , אוהל לחינה בורדו עם זהב, אוהל ורוד עם זהב וכחול עם זהב. ישנם גם אוהלים אוהל לחינה בגודל בינוני המתאים לבתים פרטיים או עבור מופלטות וספינז' או הגשת תה.

 

במקרים מסויימים כאשר רוצים לחגוג חינה באזור פתוח קיימים לארמון החינה אוהלים מקורים מוגני גשם אורגנלים ממרוקו אשר קירות האוהל מעוצב כבר בדוגמא המרוקאית במבעים בורדו ירוק וזהב כנ"ל גם תקרות האוהל.

[all_in_one_thumbnailsBanner settings_id='2']